PAKETAS MAXI

Pasirinkus šį paketą, izoliacinėmis medžiagomis klijuojamos durys, bagažinės skyrius, posparniai, automobilio kapotas, automobilio dugnas, stogas ir statramsčiai.

Automobilio durų vibro izoliacija leidžia ne tik sumažinti išorinį triukšmą, bet ir pagerinti automobilio garso sistemos kokybę. Kuo didesnis durelių plotas yra padengtas vibro izoliacija, tuo geresnis bus poveikis, tačiau būtina atkreipti dėmesį į tai, kad automobilio durelės negali būti per daug sunkios – tai gali pažeisti durelių vyrius.

Automobilio kapoto izoliacija dažnai derinama kartu su garso izoliacija sumažina lauke girdimą variklio garsą. Taip pat ji dažnai įrengiama tam, kad žiemos metu galima būtų pagerinti variklio šiluminę izoliaciją ir variklis greičiau sušiltų. Tokiu būdu yra taupomas kuras ir greičiau ima šilti automobilio salonas.

Bagažinės skyriaus izoliacija ypač svarbi jei automobilis yra vienatūris, yra didelė tuščia erdvė, kurioje vibracijos ir garsas sklinda nekliudomai. Bagažinėje dažnai yra daug plastikinių detalių, nuo kurių vibracijos ir trinties sklinda daug pašalinių triukšmų ir girgždesių. Daugiau dėmesio reikėtų skirti erdvei, esančiai po atsarginiu ratu.

Automobilio grindų vibro izoliacija įrengiama siekiant išvengti nepageidaujamų virpesių kylančių nuo kelio, akmenukų smūgių į dugną, vibracijos nuo važiuoklės, duslintuvo ar padangų triukšmo.

Stogas dažnai nelaikomas triukšmo šaltiniu. Tačiau triukšmai, atsirandantys kelyje, keliauja automobilio metalinėmis dalimis kaip rezonansas. Šis triukšmas sklinda pro visur ir dažnai sunku būna nustatyti jo šaltinį. Ypač girdimas lietaus lašų garsas lyjant ir vėjo švilpimas važiuojant didesniu greičiu. Todėl stogo izoliacia maksimaliai sumažina triukšmo lygį ir pagerina automobilio šilumos palaikymo savybes.