ATSKIROS KĖBULO DALYS

Jeigu Jums netinka mūsų siūlomi paketai, galite išsirinkti atskiras sritis, kurias mes izoliuosime. 

 

Arkos. Praleidžia garsą iš po ratų, atsiranda ūžimo garsas salone. Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus bagažinės apdailas, iki pat skardinės dalies iš vidinės pusės vienu, dviem ar trimis sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo. Naudojamos medžiagas: Turbo M2, D2, Vision, Blockator.

 

Bagažinė. Rezonuoja nuo kėbulo konstrukcijos ateinantį garsą ir vibracijas. Praleidžia garsą iš po ratų. Sukelia garsų rezonansą nuo arkų ir dugno vibracijų ir garsų. Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus bagažinės apdailas, galinį ratą iki pat skardinės dalies iš vidinės pusės dviem ar trimis sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Naudojamos medžiagos: Turbo M2, D2, Turbo V-ton 4, Vision, Blockator.

Durys. Labai rezonuojanti vieta, praleidžia didelį garso srautą. Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus durelių apdailas iki pat skardinės durelių dalies iš vidinės pusės dviem ar trimis sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Naudojamos šios medžiagos: Turbo M2, D2, Vison, Integra, Turbo V-ton 4, Ultra Soft 10. 

 

Stogas. Rezonuoja nuo kėbulo konstrukcijos ir lietaus bei vėjo, praleidžia šilumą/ leidžia prikaisti salonui šiltuoju metu ir atšalti šaltuoju metu.  Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus stogo apdailas, iki pat skardinės stogo dalies, iš vidinės pusės vienu ar dviem sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Naudojamos šios medžiagas: Skyline, Ultra Soft 10, Soft Wave 15. 

Salono dugnas. Praleidžia garsą nuo variklio ir nuo kelio, sukelia viso kėbulo vibraciją. Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus grindų apdailas, sėdynes, tvirtinimus, iki pat skardinės grindų dalies, iš vidinės pusės vienu, dviem ar trimis sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Naudojamos šios medžiagos: Turbo M2, D2, Blockshot, Blockator.

Kapotas. Rezonuoja nuo vėjo, lietaus ir variklio vibracijų. Žiemą lėčiau sušyla variklis ir greičiau atvėsta. Izoliacinės medžiagos klijuojamos ant kapoto vidinės dalies vienu arba dviems sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Naudojamos šios medžiagos: Turbo M2, D2, Turbo V-ton 4, Vision.

Salono elementai. Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus salone esančias apdailas, perdangas tarp laidų ir pan. Klijuojama vienu sluoksniu.

Naudojamos šios medžiagos: Ultra Soft 10, Soft Wave 15.